Новости|

УНДП имплементира неколку проекти преку кои го поддржува и го стимулира процесот на дигитализација на општините во Северна Македонија.

Целиот прилог за дигитализација на општините можете да го прочитате на следниот ЛИНК

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close Search Window